Догляд за фарбованим волоссям: поради експерта

39
просмотр(ов)

Rate this post

Фарбування волосся – популярний спосіб змінити свій зовнішній вигляд і підкреслити свою індивідуальність. Однак, після фарбування волосся потребує особливого догляду, щоб зберегти його здоровим і блискучим. У цій статті я хочу поділитися з вами кількома порадами експерта щодо догляду за фарбованим волоссям.

1. Використовуйте спеціальний шампунь і кондиціонер

Фарбоване волосся потребує додаткового зволоження і захисту. Використовуйте шампунь і кондиціонер, спеціально призначені для фарбованого волосся. Вони містять інгредієнти, які допомагають зберегти колір і блиск волосся, а також захищають його від пошкоджень.

2. Уникайте гарячої води

Гаряча вода може викликати вимивання фарби з волосся. При митті волосся використовуйте прохолодну або теплу воду. Це допоможе зберегти колір і блиск волосся на тривалий час.

3. Застосовуйте засоби для захисту від тепла

Фарбоване волосся чутливе до впливу високих температур. Перед використанням праски для волосся, фена або інших термічних засобів стилізації, застосовуйте засіб для захисту від тепла. Він допоможе запобігти пошкодженню волосся і зберегти його колір.

4. Періодично використовуйте засоби для збереження кольору

Щоб зберегти яскравість і насиченість кольору фарбованого волосся, використовуйте спеціальні засоби для збереження кольору. Це можуть бути маски, кондиціонери або сироватки, які допомагають зберегти і підкреслити колір волосся.

5. Обережно розчісуйте волосся

Фарбоване волосся може бути більш схильним до пошкоджень. Пам’ятайте, що розчісування мокрого волосся може призвести до його ламкості і випадання. Використовуйте гребінець з широкими зубцями або розчісувач з натуральними щетинками, щоб уникнути пошкоджень волосся.

6. Зменшіть використання термічних засобів стилізації

Постійне використання праски для волосся, фена або інших термічних засобів стилізації може пошкодити фарбоване волосся. Зменшіть їх використання і намагайтеся стилізувати волосся природними способами, щоб зберегти його здоровим і блискучим.

7. Регулярно стрижіть волосся

Регулярне стрижіння волосся є важливим етапом догляду за фарбованим волоссям. Воно допомагає зберегти його здоровим і позбутися пошкоджених кінчиків. Рекомендується стригти волосся кожні 6-8 тижнів, щоб зберегти його форму і красу.

Висновок

Догляд за фарбованим волоссям – це важлива частина процесу фарбування. Використовуючи спеціальні засоби для фарбованого волосся і дотримуючись правильного режиму догляду, ви зможете зберегти його здоровим, блискучим і насиченим кольором на тривалий час.

Не забувайте, що кожне волосся унікальне, і можуть бути індивідуальні особливості в догляді за ним. Якщо у вас виникають проблеми з доглядом за фарбованим волоссям, краще звернутися до фахівця, який зможе підібрати індивідуальний підхід до вашого волосся.