Курортні зони Салвадора. Бразилія, яку ти запам’ятаєш

92
просмотр(ов)

5/5 - (1 vote)

Салвадор – одне з найпопулярніших туристичних напрямків в Південній Америці. Це місто, розташоване на узбережжі Атлантичного океану в Бразилії, відоме своїми захоплюючими курортними зонами. Якщо ви плануєте відвідати цю частину світу, ознайомтесь з найкращими курортними зонами Сальвадора, які залишать незабутні враження.

1. Бахія де Тодос ЛОс Сантос

Бахія де Тодос Ос Сантос – це одне з найвідоміших курортних місць в Сальвадорі. Цей район пропонує безліч розваг для відпочиваючих, включаючи білосніжні пляжі, кришталево чисте море і розкішні готелі. Тут ви зможете насолодитися сонячними ваннами, плаванням з дельфінами та різноманітними водними видами спорту.

2. Порту Сегуру

Порту Сегуру – ще одне прекрасне місце для відпочинку на узбережжі Сальвадора. Цей курортний район славиться своїми чудовими пляжами, мальовничими лагунами і багатою природою. Тут ви зможете насолодитися спокоєм і тишею, відвідати національний парк і насолодитися багатим підводним світом при зануренні з аквалангом.

3. Прайя ду Форте

Прайя ду Форте – це мальовниче містечко, розташоване на північному узбережжі Сальвадора. Цей курортний район пропонує відпочиваючим чисті пляжі, теплу та прозору воду, а також багато розваг і ресторанів. Тут ви зможете насолодитися спокоєм і красою природи, а також відвідати місцеві ринки та музеї.

4. Сальвадор

Не можна забувати про саме місто Сальвадор, яке також пропонує чудові можливості для відпочинку. Тут ви зможете насолодитися багатим культурним спадщиною, відвідати історичні пам’ятки, вуличні ярмарки та місцеві ресторани. Крім того, місто Сальвадор пропонує багато варіантів розваг, включаючи нічні клуби і концерти.

Загалом, курортні зони Сальвадора пропонують незабутній відпочинок для будь-якого смаку. Незалежно від того, чи ви шукаєте розкішного відпочинку на березі океану чи активних пригод, Сальвадор має все, що вам потрібно. Відвідайте ці курортні зони і отримайте незабутні враження від Бразилії, яку ви запам’ятаєте надовго.