Вітаміни і мікроелементи, які допомагають поліпшити зір

49
просмотр(ов)

5/5 - (1 vote)

Здоров’я очей є важливим аспектом загального здоров’я. Догляд за очима включає правильне харчування та додатковий прийом вітамінів і мікроелементів, які сприяють поліпшенню зір.

Один з найважливіших вітамінів для здоров’я очей – вітамін А. Цей вітамін необхідний для підтримки зору в темряві, а також для забезпечення нормального функціонування рогівки. Вітамін А міститься в продуктах, таких як морква, шпинат, кавун, яйця та молочні продукти.

Інший важливий вітамін для здоров’я очей – вітамін С. Цей антиоксидант допомагає боротися зі стресом та запаленням, які можуть впливати на очі. Вітамін С міститься в цитрусових фруктах, ягодах, капусті та інших овочах та фруктах.

Крім вітамінів, деякі мікроелементи також мають важливу роль у підтримці здоров’я очей. Наприклад, цинк допомагає забезпечити нормальну роботу сітківки, а селен – захищає очі від пошкоджень від вільних радикалів. Цинк міститься в м’ясі, рибі, горіхах та зернових продуктах, а селен – в рибі, морепродуктах, грибах та яйцях.

Якщо ви хочете покращити свій зір, включення цих вітамінів і мікроелементів у вашу щоденну дієту може бути корисним. Однак, перед початком прийому будь-яких додаткових вітамінів або мікроелементів, рекомендується проконсультуватися з лікарем або дієтологом, особливо якщо у вас є будь-які медичні проблеми або приймаються інші ліки.