Брітні Спірс і Джеймі Лінн приєднаються до “Танців з зірками”

113
просмотр(ов)

Rate this post

Брітні Спірс не була заскочена зненацька, коли її молодша сестра, Джеймі Лінн Спірс, приєдналася до “Танців з зірками”.

Джерела, які безпосередньо знають про це, кажуть, що Брітні була попереджена про те, що Джей-Лі з’явиться на конкурсному шоу, ще до того, як з’явилася новина – і, за їхніми словами, Брітні сприйняла це дуже добре.

Невідомо, хто саме повідомив Брітні, але наші джерела стверджують, що вона повністю підтримала Джеймі Лінн … і, мабуть, навіть зраділа за свою сестру.

Знову ж таки, ми не знаємо, хто ввів Брітні в курс справи, але хто б це не зробив, він явно мав на увазі їхній знаменитий розрив, оскільки у них була непроста історія. Часом Брітні обіймала свою сестру … але вона також її ображала. Багато що випливає з минулорічної книги JLS.

Статус їхніх стосунків часом здавався трохи непевним – особливо через те, що Брітні продовжувала висловлювати претензії до своєї сім’ї в цілому в соціальних мережах – але після того, як ми почули це… здається, що сестри Спірс зараз у досить хороших відносинах.

Джеймі Лінн серйозно готується до свого часу на “DWTS”, який стартує 10 жовтня. Їй дозволили репетирувати біля її будинку в Теннессі, оскільки вона є матір’ю двох дітей.