Робота Боба Росса виставлена на продаж за $9,8 млн

78
просмотр(ов)

Rate this post

Знаковий витвір мистецтва з минулого Боба Росса виставлений на продаж через 4 десятиліття після його створення… і коштуватиме він недешево.

Картина Боба під назвою “Прогулянка в лісі” була написана в першому епізоді його популярного шоу “Радість живопису”, де багато хто вперше відкрив для себе його талант.

Картина має підпис Боба в нижньому кутку і котирується на сайті Modern Artifact за $9,850,000. Зацікавлені можуть зробити ще одну пропозицію, якщо захочуть… але ми припускаємо, що вона буде продана в цьому діапазоні, враховуючи її значення.

Шанувальники шоу знають, що Бобу не знадобилося багато часу, щоб створити неймовірно детальну картину олією – його перший епізод триває лише 28 хвилин – але це лише показує, наскільки талановитим він був насправді.

Як відомо, шоу Боба дебютувало в 1983 році з цією картиною, воно вийшло в ефір на каналі PBS в кількості понад 400 епізодів і тривало до 1994 року, за рік до його смерті через ускладнення лімфоми.

Його спадщина стоїть в одному ряду з деякими великими творами світового мистецтва, частково завдяки його інтернет-славі ще довго після його смерті, тому немає сумнівів, що його перша телевізійна картина матиме великий успіх.

За словами Боба, “давайте з’їдемо з глузду”.