Софі Тернер не може забрати дітей до Англії

101
просмотр(ов)

5/5 - (1 vote)

Софі Тернер воює з Джо Джонасом за двох своїх дітей… вона каже, що Джо незаконно утримує їхніх дітей у Нью-Йорку і хоче, щоб вони “повернулися” до Англії разом з нею.

Софі каже, що в квітні 2023 року сім’я зробила Англію своїм “постійним домом” і регулярно обговорювала своє бажання виховувати дітей у Великобританії, і щоб діти відвідували там школу.

Вона каже, що вони вважали Англію безпечним місцем для виховання дітей, і обоє були згодні з цим планом. У її юридичних документах є довгий уривок, що описує всі види діяльності, в яких діти брали участь в Англії.

Вона каже, що “з деякими ваганнями” вони з Джо погодилися, що діти залишаться з Джо, поки “Джонас Бразерс” гастролюють по США, тому що вона була зайнята на зйомках “дуже напруженого” серіалу, який забирає багато часу.

Софі каже, що домовилися, що у вересні, коли вона закінчить зйомки, вона повернеться до Нью-Йорка, щоб “забрати дітей і повернутися додому в Англію”.

Минулої неділі Софі і Джо зустрілися, щоб поговорити про розставання, і вона підтвердила своє бажання забрати дітей до Англії того ж тижня. Паспорти дітей були у Джо, і він “відмовився повернути паспорти матері і відмовляється відправити дітей додому в Англію разом з матір’ю”.

Мессенджер першим повідомив про судовий позов.

На підставі передбачуваної відмови Джо, вона подала ці юридичні документи до федерального суду, посилаючись на Гаазьку конвенцію – міжнародний договір, який стосується викрадення дітей за межами країни.

Вона просить видати судовий наказ, що вимагає від Джо пред’явити паспорти і повернути їй дітей.

До речі, не забувайте, ми повідомляли, що минулого місяця вони продали свій будинок в Майамі… і планували переїхати до Англії, почавши пошуки місця за кордоном в грудні минулого року, а також відвідавши кілька концертів.

Софі стверджує, що вони живуть у Великобританії вже 5 місяців, і навіть продали будинок в Майамі за місяць до того, як він подав документи.

ДО РЕЧІ … Софі розповідає, чому вони розлучилися. Вона каже, що вони посварилися 15 серпня, а Джо подав на розлучення 1 вересня. Вона дізналася про це 5 вересня зі ЗМІ. Вона додає, що вони обоє домовилися, що діти поїдуть з нею до Англії у вересні, але 19 вересня адвокат Джо зв’язався з її людьми і сказав, що діти не повернуться до Англії.

Ми зв’язалися з табором Джо … поки що жодної відповіді.

Як ви думаєте, чи буде війна розлучень Софі Тернер / Джо Джонас ставати все потворнішою? Голосуйте нижче.